Hakkımızda

Kıymetli Genç Arkadaşımız

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

İHLAS VAKFI bünyesinde yer alan Yurtlar Birliği üyesi olan yurdumuz, siz kıymetli üniversite gençlerimize evlerinizi aratmayacak en rahat ortamı sağlamaktadır. Çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunmak, okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkmasında en büyük faydayı sağlamak için üzerine düşen görevi yapmak gayesi ile faaliyet yürütmektedir.

Vizyonumuz

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentez yapabilen nesillerin yetiştiği, bütün öğrencilerin hayata hazırlandığı; dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; Çevrede, Bölgede ve Ülkede “Model Yurt” olmaktır.

Misyonumuz

Mükemmelliğin sonu yoktur. Gelişen teknolojik yeniliklerden yararlanan, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışan, kendini yenileyen, geliştiren, temel değerlerimizi benimseyen, vatanına milletine saygılı ve faydalı, ahlaklı, erdemli, zararlı alışkanlık ve faaliyetlerden sakınan, çalışkan, başarılı gençler yetiştirmek misyonumuzdur.

http://www.edirneyurdu.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_1527.jpg
Adres
İstasyon, İriş Sk. No:5,
22100 Merkez/Edirne
Telefon
0284 235 25 31
0546 421 26 51
0552 202 06 49
E-posta
info@edirneyurdu.com
HAKKIMIZDAİhlas Vakfı Hüseyin Hakkı Erkek Öğrenci Yurdu
Öğrenci Yurtları Birliği üyesi bir yurt olarak, güleryüzlü hizmet anlayışımız ve para yerine gönül kazanma prensibimizle, binlerce gence hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız
ADRESİMİZNeredeyiz?

HAKKIMIZDAİhlas Vakfı Hüseyin Hakkı Erkek Öğrenci Yurdu
Öğrenci Yurtları Birliği üyesi bir yurt olarak, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve para yerine gönül kazanma prensibimizle, binlerce gence hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
ADRESİMİZNeredeyiz?

İLETİŞİMİletişim Bilgilerimiz
SOSYAL MEDYASosyal Medya Hesaplarımız

Copyright 2022. İhlas Vakfı Hüseyin Hakkı Erkek Öğrenci Yurdu. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright 2022. İhlas Vakfı Hüseyin Hakkı Erkek Öğrenci Yurdu. Tüm Hakları Saklıdır.